KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13429169
nr 1342 9169
Träsnitt
Japan, efter Hiroshige Ando, 1900-tal. Motivet: 21x34 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:36:10
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)